Rezerwacje i Kontakt: tel. 798 361 317, 506 574 112                 webmaster: Mario     

A T R A K C J E

Prosimy zabierać dzieciom lekką odzież (bieliznę, skarpetki, koszulke, spodenki) do przebrania. Atrakcje są bez kontaktu ciała z wodą, jednak zdarzają się drobne zachlapania, zmoknięcia czy to w kuli czy w łódkach wodnych i wówczas zachodzi potrzeba przebrania :)
Pomimo, iż dysponujemy własnymi kaskami ochronnymi, sugerujemy zabrać własne kaski jeśli ktoś posiada.


Filmik pokazujący atrakcje parku ParkMani Krosno - 2017r.


Uwaga! Już jest! Bryza Wodna w ParkMani !
W odpowiedzi na upalne dni uruchomiliśmy zraszacz wodny. Mgiełka zimnej wody schładza i orzeźwia ciało. Teraz dzieciaki ale i ich rodzice czy opiekunowie lepiej zniosą upały i parne duszne dni bez uciekania w cień czy ochlapywania się wodą z basenu kul wodnych.


mini Park Linowy z przeszkodami - bezpieczna asekuracja siatką wszystkich czterech tras, nie wymaga szkoleń ani uprzęży, jedynie kaski, które oczywiście posiadamy a jeśli ktoś posiada swoje to sugerujemy zabrać własne kaski ochronne.


Kule Wodne - 4 NOWE, szczelne, największe kule wodne, które pływają w bezpiecznym płytkim basenie wodnym o pow. 100m2 - Jedna z najbardziej obleganych atrakcji przez dzieci, atrakcja bez kontaktu ciała z wodą.


Łódki wodne - cztery łódeczki (2 małe jednoosobowe i dwie większe dwuosobowe), które pływają w bezpiecznym płytkim basenie wodnym o pow. 100m2 - atrakcja wodna bez kontaktu ciała z wodą, bardzo lubiana przez dzieci.


Pojazdy na pedały - sześć dużych gokartów do jazdy po torze wyścigowym z tunelem oraz 3 mniejsze autka (traktor z przyczepą, quad oraz wóz policyjny) w kąciku malucha oraz 2 rowerki biegowe, samoobsługa bez limitu jazdy


Tyrolki (talerzyki) przejazdowe - trzy tyrolki, każda 12m długości, zawieszone nisko nad ziemią z matami ochronnymi na końcu każdego przejazdu

Klatka zabaw - dwupoziomowa konstrukacja z trasami, na których umieszczone jest kilkadziesiąt przeszkód i atrakcji, huśtawki, ślizg oraz podwójne schody kręte, gry kółko i krzyżyk, koła wiszące, tablice z otworami, liny, mostki i kładki wiszące, rura do przeciskania


Labirynt - powierznia 170m2, długość korytarzy 200mb, wysokość 170cm, zakończony skarbem, wiele ślepych tras i zakątków, daje sporą frajdę dzieciom spacerującym w nim wraz z rodzicem. Dodatkowe atrakcje labiryntu to: lustra śmiechu oraz zabawa pt. "hasło dnia" !

Wielobok Zabaw - atrakcja, która da rozrywkę kilkunastu dzieciom na raz. Dwie zjeżdżalnie, huśtawki, liny wspinaczkowe, dwustronna siatka oraz ścianka wspinaczkowa, drabinki itp, kolorowa i bezpieczna atrakcja dla dzieci 2-6 lat w kąciku malucha.


Trzy Trampoliny - duża 3-4 osobowa a w Kąciku Malucha średnia 2-3 osobowa i dwie małe pojedyńcza dla najmłodszych w tym jedna z piłeczkami (suchy basen).


Kącik malucha - różne drobne atrakcje dla dzieci 2-6 lat (budowla wielobok zabaw, trampoliny, wieża wspinaczkowa, bujaki, pojazdy na pedałki, rowerki biegowe, zjeżdżalnia, duża zadaszona piaskownica z koparkami, betoniarką, duży domek z kuchnią, kosiarki, taczki, autka-wywrotki itp.

Planowane są kolejne atrakcje dlatego zachęcamy do regularnych odwiedziń strony oraz fanpage'u parku na których będziemy na bieżąco informować o nowościach a do parku serdecznie zapraszamy już dziś! :)

Odwiedzin: Online: