C E N N I K
( płatność tylko gotówką, ewentualnie
BLIK, wycieczki płatność gotówką lub
przelew po uzgodnieniu ! )
Wejścia indywidualne, pojedyncze
15zł za godzinę od dziecka (dzieci poniżej roku wchodzą za darmo, do dwóch latek za pół ceny)
pierwsza godzina rozliczana w całości, później naliczanie minutowe z tej samej stawki czyli 25gr/min
URODZINY:
12zł za godzinę od dziecka dla grup powyżej 10 dzieci. Przy mniejszych grupach obowiązuje cennik jak dla wejść indywidualnych. Obowiązuje rezerwacja telefoniczna 798361317. W cenie wszystkie atrakcje bez dopłat i limitów, altana urodzinowa oraz lodówka. Nakrycia oraz Katering własny bez ograniczeń.
Przedszkola, szkoły oraz grupy zorganizowane powyżej 20 osób
1.5 godziny - 17zł od dziecka
2 godziny - 22zł od dziecka
3 godziny - 29zł od dziecka
Dla grup mniejszych niż 20 dzieci lub na czas krótszy niż 1.5h obowiązują ceny jak dla wejść indywidualnych. Rezerwacja wstępna telefonicznie 798361317. Rezerwacja ostateczna po wpłaceniu zadatku (gotówka lub przelew) w wysokości ok. 30% szacowanej kwoty wycieczki nie później niż miesiąc przed datą wycieczki. Brak wpłaty wiąże się z ryzykiem  sprzedaży terminu innej grupie. Zadatek pomniejsza kwotę końcową do zapłaty lub podlega zwrotowi w przypadku braku warunków pogodowych. Konto do wpłaty zadatku: MarioZ Mariusz Zielonka nr 74 1140 2004 0000 3502 3298 2892 W tytule proszę podać datę wycieczki oraz skąd jest grupa!
Zniżki, Vouchery
 - Karta Rabatowa Stałego Klienta - po 5 wejściach 1 godzina GRATIS
 - Karta Podarunkowa (Voucher wartościowy) - do wykupienia na dowolną wartość
 - Krośnieńska Karta Mieszkańca KKM - 5%  rabatu na wszystko
Dla Kogo?
Atrakcje dla dzieci od roczku do 12-15 lat w zależności od wzrostu i wagi ciała. Wszystkie atrakcje parku są w cenie biletu wejścia bez dopłat i bez limitów. Odpłatność TYLKO od dzieci, opiekunowie wchodzą za darmo. Nie ma potrzeby rezerwacji poza urodzinami czy większymi grupami zorganizowanymi i wycieczkami. Z atrakcji korzystają tylko dzieci, opiekunowie z bliska asekurują dzieci ale nie korzystają z atrakcji (nie dotyczy labiryntu i kącika malucha). Bufet, Bezpłatnie: Parking, WC, Internet WiFi.