Rezerwacje i Kontakt: tel. 798 361 317, 506 574 112                 webmaster: Mario     

U R O D Z I N Y

Urodziny i inne imprezy w parku ParkMani w Krośnie

Urodziny Twojego Dziecka w ParkMani - Oryginalnie, Niedrogo a radość dzieci Bezcenna :)


Proste zasady: urodziny organizujemy w cenie 10zł/1godz/dziecka.
W tej cenie dostępne są wszystkie atrakcje parku jak podczas normalnego wejścia. Dodatkowo udostępniamy Altanę wraz z dużym stołem i krzesełkami na 20-22 dzieci. Przy altanie są również stoliki dla rodziców i opiekunów dzieci.

Pełny katering jest po stronie rodzica tzn. przynosicie sobie Państwo własne wybrane nakrycia, jedzenie, picie, przekąski, tort, zamawiacie pizze w ulubionej pizzerii itp wedle uznania. Nie ingerujemy w to ani nie wymagamy aby produkty takowe były kupowane u nas. Oczywiście posiadamy również własny bufet. Jeśli coś Państwu zabraknie można wówczas u nas dokupić. Serwujemy hot-dogi, tosty, zapiekanki, kiełbaski, pizze czy pop-corn. Na słodko gofry, watę cukrową, lody. Napoje gorące kawy i herbaty czy zimne soki i napoje oraz Kawę Mrożoną Frappe Cafe po grecku ;) Ponadto w bufecie można kupić wody, soki i napoje, przekąski słodko-słone, słodycze oraz Upominki-Zabawki.

Ponadto udostępniamy dużą lodówkę na przetrzymanie tortu, innych potraw czy schłodzenie napojów. Również oferujemy swoją pomoc i miłą atmosferę.
Jedynie czego byśmy oczekiwali to aby po zakończonej imprezie zabrać śmieci i odpadki po własnych produktach.

Myślimy, że to dobre warunki. W razie pytań prosimy dzwonić. Sugerujemy rezerwacje pod nr tel 798361317.

Serdecznie Zapraszamy i Życzymy Udanej Zabawy ! :)

Urodziny i inne imprezy w parku ParkMani w Krośnie Urodziny i inne imprezy w parku ParkMani w Krośnie Urodziny i inne imprezy w parku ParkMani w Krośnie Urodziny i inne imprezy w parku ParkMani w Krośnie Urodziny i inne imprezy w parku ParkMani w Krośnie Urodziny i inne imprezy w parku ParkMani w Krośnie Urodziny i inne imprezy w parku ParkMani w Krośnie Urodziny i inne imprezy w parku ParkMani w Krośnie Urodziny i inne imprezy w parku ParkMani w Krośnie

Urodziny i inne imprezy w parku ParkMani w Krośnie


Odwiedzin: Online: